ابزار و لوازم آشپزخانه

من جای شما بودم برای اطلاع دقیق از قیمتها سری به شوروم خیابانن شوش میزدم و جدیدترین مدلها را هم از نزدیک میدیدم اما اگر در شهرستان زندگی میکنید و امکان خرید حضوری ندارید، میتوانید با مراجعه به اینستاگرام خانه رویایی ایکیا، از هر چه دوست دارید بدانید مطلع شوید و یک خرید اینترنتی خوب هم داشته باشید. مسئله کیفیت زمانی بیشازپیش مورد توجه خریدار قرار میگیرد که قرار باشد آن محصول از یک فروشگاه اینترنتی مثل هومیکسوم یا هر فروشگاه اینترنتی دیگری خریداری شود. آشپزخانه یکی از فضاهای خانه است که معمولا بیشترین تنوع وسایل در آن قرار دارد از انواع وسایل چوبی، شیشه ای گرفته تا لوازم برقی و مدرن که هرکدام زیبایی و کاربرد خاصی دارند. یکی از ملزومات لیست لوازم آشپزخانه عروس، سرویس پارچ و لیوان آن است. 2. سرویس پذیرایی کریستال: بهتر است اگر فقط یک دست سرویس ظروف پذیرایی میخرید از انواع چینی آن تهیه کنید اما برخی دخترخانمها در لیست لوازم آشپزخانه عروس، برای خودشان دو دست ظروف پذیرایی درنظر میگیرند؛ با این اوصاف میتوانید یکی از این دو مدل را، از انواع کریستال انتخاب کنید. بنابراین در لیست لوازم آشپزخانه عروس که برای خودتان تدوین کردهاید؛ برای سرویس چینی پذیراییتان وقت و بودچه کافی بگذارید.

این لوازم ضروری آشپزخانه عروس را فراموش نکنید. ظروف پلاستیکی هم معمولا بو و رنگ غذاها را به خودشان نمیگیرند.بنابراین هنگام خرید، این نکته را مدنظر داشته باشید. اگر پوست پرتقال یا لیمو را با چاقو بتراشید ممکن است؛ بخشی از تلخی آن را هم به غذا منتقل کنید. اگر عروس شوید، اولین چیزی که در مراسم رونمایی از جهیزیه شما، به چشم میآید؛ سرویس چینیتان است که روی میز ناهار خوری میچینید. هر مهمانی که برای مراسم رونمایی از جهیزیهتان میآید، چشماش روی میز پذیراییتان خواهد بود تا ببینند با چه نوع شیرینیای از او پذیرایی میشود و این شیرینیهای خوشمزه در چه شیرینیخوریای قرار گرفتهاند. اصولا بهداشت و ادب حکم میکند اگر شربت تعارف کردید و حالا مهمانتان آب خواست در لیوان تمیز دیگری برای او آب بیاورید؛ پس میبینید اگر تنها 4 مهمان هم داشته باشید، باید حداقل دو دست لیوان بخرید. تازه در سالها اخیر خصوصا مد شده که عروس خانمها برای صبحانه هم مهمان دعوت میکنند. چون در مراسم جهازبرون و حتی بعد از رفتن به خانه بخت مهمانهای زیادی به خانه تازه عروس و داماد رفتوآمد دارند باید ایتدا در لیست لوازم آشپزخانه عروس، سراغ پذیرایی از مهمانهای برویم. و هر روز شاهد ظهور وسیله ای تازه ای برای بهبود این نیازها هستیم.

این محصول نوعی وسیله الکترونیکی برای جوشاندن آب است و برای تهیه چای، قهوه فوری، شکلات داغ و نظایر آن استفاده میشود. همین تنوع محصولی که برای سنین مختلف محصولات متفاوت و مناسب این سنین تهیه و تولید شده است باعث میشود که دوباره تاکید کنیم که لیمون یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف پلاستیکی و وسایل آشپزخانه در ایران محسوب میشود. این سیرخردکن یکی از جدیدترین نمونههای 2020 ایکیا است. اگر بعد از ازدواج قصد دارید خانهدار باشید یا کلا به شیرینیپزی علاقه دارید باید در عکسهای 2020 ایکیا بهدنبال جدیدترین ملزومات شیرینیپزی باشید. وقتی به یک آشپزخانه مدرن وزیبا می اندیشیم تصویری از جدیدترین و کاربردی ترین لوازم آشپزخانه را میبینیم. این وسیله را توصیه میکنیم که حتما بخرید زیرا وقتی میخواهید سالاد الویه یا پوره را درست کنید، سیبزمینی داغ را نمیتوانید با شکل زیبا خرد کنید زیرا خیلی داغ است. رنده برقی و سالاد ساز ناسا الکتریک مدل NS-934 درست کردن سالاد را بسیار راحت میکند. نظم دهنده و ظروف پلاستیکی آشپزخانه در طرح و مدل های متنوع تولید می شوند. اعم از لوازم پخت وپز،نگهداری مواد غذایی،ماشین های شستشو و… محصولات برندهای مختلف قابلمه مانند اوج و سلتیک را میتوانید در بخش لوازم پخت و پز مشاهده کنید.

بهعنوان مثال، در هنگام خرید اجاق گاز، باید اجاقی را انتخاب کنید که با نیازهای شما برای آشپزی مطابقت داشته باشد؛ یعنی اگر معمولا مقدار غذاهایی که تهیه میکنید زیاد است، باید یک اجاق گاز بزرگ بخرید که از عهده پخت حجم زیاد غذا برآید. به عبارتی کسی که آشپزی میکند باید بلد باشد دسرهای خوشمزه را هم بپزد که کل لوازمش را در تصویر زیر میبینید. مثلا در تصویر زیر میبینید که تمامی ظروف ساده هستند اما آن کاسههای قرمز آتشین، اشتهای هرکس را بر میانگیزد. اما اگر دستتان در خرید باز است در خانه رویایی ایکیا بگردید و با ابتکارتان میز صبحانه خانه بختتان را پر کنید. اگر در لیست لوازم آشپزخانه عروس، به بخش قاشق و چگال رسیدهاید؛ توصیه میکنیم اول سراغ قاشق و چنگالهای سیلور بروید؛ اگر باز هم بودجه داشتید؛ میتوانید برای تنوع یک دست قاشق چنگال طلایی یا حتی رزگلد هم بخرید. امروزه وسایل متنوعی در بازار موجود شده و بر تنوع لوازم مورد نیاز آشپزخانه موجود در بازار افزوده است و کار خرید لوازم آشپز خانه سختتر از قبل نیز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید