امیدواریم که مفید بوده باشد

قدرت موتور این خودرو، 115 اسببخار به ازای 6000 دور در دقیقه و میزان گشتاور تولیدشده نیز 159 نیوتنمتر برای 3500 الی 4500 دور در دقیقه است. با توجه به تجارب موجود و عملکرد انواع پیک موتوری در ایران، معمولا یک موتور سیکلت 125 سی سی انتخاب مناسبی برای موتور سیکلت پیک موتوری است. این خودروی ایرانی با اندازه سدان متوسط است که یکی از اعضای خوشنام خانواده سمندها است. میزان مصرف سوخت ترکیبی این خودرو به ازای پیمایش مسافتی به اندازه 100 کیلومتر، برابر با 7.49 لیتر است. صندلی با روکش چرمی-صندلی سرنشین جلو و همچنین راننده از قابلیت تنظیم دستی و برقی به ترتیب روی 4 و 2 حالت مختلف برخوردار هستند. خسارت جانی به راننده مقصر: مطابق این پوشش درصورتیکه راننده طی حادثهای دچار خسارت جانی شود بیمه مطابق بیمهنامه خسارت وارد شده را جبران خواهد کرد. به عنوان یک مزیت بسیار مهم برای این خودرو و سایر خودروهایی ایرانی، باید این مسئله را خاطرنشان کرد که اکثریت قریببهاتفاق قطعات این خودرو در تمامی نمایندگیهای مجاز ایران خودرو وجود دارند و میتوانید بدون کوچکترین نگرانی نسبت به آسیب احتمالی قطعات خودرو در آینده، نسبت به خرید این خودرو اقدام کنید. این خودرو همچون سایر محصولاتی که در بازار وجود دارند، با سیستم تهویه هوای مطبوع اتومات به بازار عرضه خواهد شد.

همانطور که گفته شد، موتور سورن پلاس 16سوپاپه است و از قرار معلوم با صندوق عقبی به حجم 5000 لیتر، میتواند با سایر خودروهای جادار ایرانی همچون تندر 90 به رقابت برخیزد. اگر شتاب صفرتاصد این خودرو برای شما مهم است، باید بدانید که این عدد برای سورن هم مانند سایر اعضای خانواده سمندها یعنی دنا، دنا پلاس و حتی سمند معمولی، 12 ثانیه است. این موتورها معمولا شتاب بسیار بالایی دارند و معمولا برای استفاده در خیابانهای شهری مناسب نیستند و مخصوص جرکت در پیست طراحیشدهاند. سورن پلاس خودرویی ایرانی است که هنوز به بازارهای ایران عرضه نشده است و بسیاری از مشخصات فنی و آپشنهای سمند سورن پلاس و قیمت این خودرو در هالهای از ابهام قرار دارند. لازم به ذکر است که محور محرک در این خودرو به صورت دیفرانسیل جلو طراحی و تعبیه شده است. شما میتوانید این بیمهها و کیفیت آنها در ارائه خدمات را با هم مقایسه کرده و به صورت آنلاین و از طریق همین سایت اقدام به خرید بیمه موتور سیکلت نمایید. بعد از روشن شدن موتور، با پای چپ، دنده را روی شماره آخر یعنی ۱ قرار بدهید. همانند موتورهای چهار زمانه «Skyactiv-X» مزدا، در هر دو حالت احتراق یعنی احتراق با تراکم کنترل شده با جرقه (SCCI) در حالت قدرت کمتر موتور و سیستم جرقه زنی معمولی در قدرتهای بالا کار میکند.

موتورهای آسانسور داخلی نیز با کیفیت مناسبی که دارند دارای قیمت مناسبی هستند. نگاهی جزئی به ابعاد این خودرو (طول، عرض، ارتفاع) میتواند این ذهنیت درست را برای شما ایجاد کند که اگر در جستجوی خودرویی جادار هستید، این خودرو میتواند انتخاب مناسبی باشد. صندلیهای جلو در این خودرو میتوانند از طریق تنظیم برقی، روی 2 حالت مختلف و به شیوه دستی، روی 4 حالت مختلف تنظیم شوند. در مشخصات فنی و آپشنها، سورن پلاس خودرویی با پیشرانه 16سوپاپه است که اولین بار در اواخر سال 98 به بازار معرفی شد و قرار است در پاییز 99 با تولید انبوه، به صورت وسیع عرضه شود. را که دارای یک گیربکس 5سرعته دستی است، میتوان در دسته خودروهایی با پیشرانه 4 سیلندر قرار داد. در صورتی که در رانندگی عاشق سرعت و خودروهایی با توان سرعتی بالا هستید، باید این مژده را به شما بدهیم که مشخصات فنی سمند سورن پلاس این امکان را برای شما فراهم می کند.

بنابراین بهتر است پیش از خرید، با مقایسه دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکتهای بیمه، از انتخاب بهترین بیمه موتور اطمینان حاصل کرد. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بسیاری از خریداران موتورسیکلت مرتکب آن میشوند، خرید موتوری با حداقل قیمت است؛ اما لازم به یادآوری است که اگرچه بازار این نوع وسیله همیشه داغ است و اما سازندگان از کیفیت بسیاری قطعات کاسته و حتی بیشتر از یک موتور گرانقیمت باید خرج آن کرد. این سامانه با دریافت اطلاعات بیمهای شما، آنها را بررسی و ثبت کرده و بیمه نامه را به محلی که آدرس آن را ثبت کردهاید ارسال خواهد کرد. شما میتوانید با مراجعه به سایت بیمه دات کام، با وارد کردن اطلاعات درخواستی، بهترین بیمه موتور را با توجه به شرایط خود و عوامل یاد شده انتخاب و خریداری نمایید. برای خرید ارزانترین بیمه موتورسیکلت، قیمت بیمه موتورسیکلت ارائه شده توسط تمام شرکتهای بیمهای مجاز را در سامانه بیمه دات کام مقایسه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید