اولین موتورسیکلت ها در جهان

برخی از مردم نمی دانند که موتور سیکلت های برقی علی رغم دوچرخه برقی ، فقط از برق استفاده می کند و فکر می کنند شاید آنها نوعی سیستم ترکیبی هستند. امیدواریم که مفید بوده باشد. از آنجا که موتور برقی کاملاً به توان باتری متکی است، بنابراین باید حواستان به مسافتی که طی می کنید باشد. در واقع شما هیچ وقت نمیتوانید یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک موتورسیکلت معرفی کنید. در زمان خرید این تجهیزات دقت کنید و لباسهایی که کاملا متناسب با سایز شما هستند را خریداری کنید. یکی دیگر از معایب این موتور آن بود که علاوه بر راننده که بر روی موتور نشسته است. اگر چه این موتورها ساختاری مشابه دارند اما تفاوت عمده آن ها در میزان توان و نحوه عملکرد در سیستم آسانسور خواهد بود. به عنوان یک مزیت بسیار مهم برای این خودرو و سایر خودروهایی ایرانی، باید این مسئله را خاطرنشان کرد که اکثریت قریببهاتفاق قطعات این خودرو در تمامی نمایندگیهای مجاز ایران خودرو وجود دارند و میتوانید بدون کوچکترین نگرانی نسبت به آسیب احتمالی قطعات خودرو در آینده، نسبت به خرید این خودرو اقدام کنید.

سورن پلاس خودرویی ایرانی است که هنوز به بازارهای ایران عرضه نشده است و بسیاری از مشخصات فنی و آپشنهای سمند سورن پلاس و قیمت این خودرو در هالهای از ابهام قرار دارند. در این مقاله، قصد داریم با جزئیات بیشتری درباره هر یک از این مشخصهها در خودروی سورن پلاس صحبت کنیم تا با توجه به معیارهایی که در ذهن دارید، تصمیم قطعی را برای خریدن یا نخریدن این خودروی ایرانی اتخاذ کنید. موتورسیکلت از جمله وسایل نقلیهای است که ما با آن خاطرات زیادی داریم. لازم به ذکر است که محور محرک در این خودرو به صورت دیفرانسیل جلو طراحی و تعبیه شده است. سیستم پخش رادیو، همراه با پورت USB و AUX و قابلیت اتصال به بلوتوث نیز از دیگر امکانات و آپشنهای این خودرو هستند. هرچند میدونستم با امکانات خیلی محدودی که دارم و بودجه محدودتر کارم سخت خواهد بود اما علاقه شدیدم به موتورسیکلت و کلاً ساخت و تولید نگذاشت که بی خیال کار بشم.

لازم به ذکر است که در قسمت سقف خودرو سورن پلاس نسبت به اعضای قدیمیتر خانواده سمند، تفاوت فاحشی دیده نمیشود. قدرت موتور این خودرو، 115 اسببخار به ازای 6000 دور در دقیقه و میزان گشتاور تولیدشده نیز 159 نیوتنمتر برای 3500 الی 4500 دور در دقیقه است. به نظر میرسد که باید تا زمان قطعی عرضه آن به بازار منتظر بمانید و با بررسی میزان انطباق آن با معیارهایی که به عنوان خریدار در ذهن دارید، درباره خرید آن تصمیمگیری کنید. نکتهای که ذکر شد در موتورهای کلاس تریل اهمیت بهسزایی دارد چرا که اگر تصمیم به عبور از موانع کوهستانی را داشته باشید این قابلیت خواهد توانست سلامت شما را افزایش دهد. این ایده، توانست در عرض نزدیک به دو دهه، مسیر تکامل خود را طی کند و به تولید soren plus منتهی شود.این خودرو نسل جدیدی از سمند ایرانی است که به نام «سمند سال بهینه» نیز شناخته میشود.

این شرایط موجب می شود که به تدریج میزان مقاومت در مدار میدان به کاهش یافته و با افزایش فرکانس دوران استاتور، کابین آسانسور به آرامی سرعت نهایی را به دست آورد. این شرایط موجب می شود که با کمتر تلف شدن انرژی، سرعت حرکت کردن و ایستادن کابین بالاتر رود. در صورتی که در رانندگی عاشق سرعت و خودروهایی با توان سرعتی بالا هستید، باید این مژده را به شما بدهیم که مشخصات فنی سمند سورن پلاس این امکان را برای شما فراهم می کند. همانطور که گفته شد، ابعاد این خودرو در قسمت صندوق عقب و همچنین کابین، به گونهای است که میتوانید از آن به عنوان یکی از خودروهای جادار ایرانی یاد کنید. همچنین مثل موتورهای تریل نیاز به گواهینامه متفاوت ندارند. این ماشین به دو عدد کیسههوا برای سرنشین جلو و همچنین راننده مجهز شده است. ریسک خطر موتور سیکلت بیشتر شده باشد و این موضوع به شرکت بیمه اطلاع رسانی نشده باشد. پیش از پرداختن به هر موضوع دیگری، باید بگوییم که اگر درصدد یافتن خودرویی جادار هستید، میتوانید مخاطب اصلی ما در این مقاله باشید.

دیدگاهتان را بنویسید