بهترین تولیدکنندگان ظروف پلاستیکی و وسایل آشپزخانه در ایران کدامها هستند؟

در عین حال که مانند وسایل دیگر شما میتوانید با خرید وسایل آشپزخانه گران قیمت پول زیادی را هزینه کنید، میتوانید به فکر خرید لوازم آشپزخانه ارزان قیمت باشید. محصولات 46 عددی این دسته منحصرا به وسایل آشپزخانه محدود میباشند. طروف فریزری در پارچههای متفاوت، جا تخم مرغی، ظروف فریزری مربعی، مستطیلی، باکس سبزیجات، جا یخی و چهار قفل از انواع محصولات این بخش میباشد. باکس میوه کوچک و بزرگ، ست کاسه گرد، سبد میوه کوچک و بزرگ، برنج شوی دسته دار در 3 سایز، ابچکان فلزی، سبد نان، صافی سینک، سبد میوه، ست کاسه و آبکش، جا قاشقی از انواع محصولات این دسته میباشند. این سرویس ها که برای نگه داری و پخت خوراکی های مختلف در اندازه های متفاوت به کار می روند، ضمن مصارف اصلی که دارند، مانع از ورود خاک و حشرات به غذاها، تازه ماندن خوراکی ها، منظم کردن کشوها و کابینت ها خواهند شد. با ساندویج ساز ها میتوانید انواع ساندویج ها را با طعم های مختلف در مدت زمانی کوتاه آماده کنید.

چای سازها به دلیل سرعتی که در آماده کردن چای دارند یکی از پرطرفدارترین محصولات برقی آشپزخانه است. عملکرد آماده کردن چای ساز نصف سماور بوده که میتوانید در زمانی کوتاه برای تعداد زیادی مهمان چای تهیه کنید. چای سازها توانایی تنظبیم دما دارند و برای تهیه چای و چای سبز که دماهای مختلفی نیاز است مناسب میباشد. 6 محصول در این دسته قرار دارند. جداسازهای گجت، حشره کش آنتی ویز و درب باز حلقه از جمله محصولات این بخش میباشد. ما سعی کرده ایم با حذف واسطه ها و توزیع مستقیم ظروف و وسایل اصل، محصولات را از درب کارخانه به خانه شما فرستاده و بهترین ظروف را با کمترین قیمت به دست مصرف کننده برسانیم. مجموعه لوازم خونگی همواره سعی می نماید رضایت مشتری را در تمامی مراحل خرید آنلاین جلب نماید. شرکتهای چینی زیادی در حال حاضر در بازار کشور وجود دارند که با قیمتی مقرون به صرفه وسایل آشپزخانه باکیفیتی را تولید میکنند و دلیل قیمت کم کیفیت پایین این محصولات نیست، بلکه شرکتهای چینی به دلیل رقابت شدید با دیگر برندهای خارجی و حتی رقابت با خود برندهای چینی مجبور هستند که حاشیهی سود خود را کاهش دهند و وسایل را با قیمت مناسبتری به دست کاربران برسانند.

فلزاتی مانند آلومینیوم، فولاد ضدزنگ، چدن و مس سالهاست در ساخت دیگ، قابلمه و سایر ظروف آشپزخانه کاربرد دارند. 8 نوع سینی در اسامی سینی ارمغان، بیضی، پرتو، تک، کارا، گرد، نقشین و یزدگل وجود دارند. بطری آب را از نوع پلاستیکی انتخاب نکنید؛ بهویژه برای کودکان اصلا این کار را نکنید. بااینحال ظروف ساختهشده از شیشه و بلور و نیز ظروف پلاستیکی امروزه با شیوههای جدیدتری تولید میشوند و قدرت تصمیمگیری و انتخاب بیشتری به مصرفکنندگان میدهند. اصلیترین تفاوت بلور با شیشه این است که بلور حاوی ۲ تا ۳۰ درصد مواد معدنی است (فرقی هم نمیکند که دارای سرب باشد یا نباشد). در هنگام خرید محصولات مانند لوازم برقی آشپزخانه باید به کیفیت ساخت بدنه، سیستم سیم کشی اصولی و ضمانت یا گارانتی آن دقت بیشتری کرد. بااینحال بهتر است از ظروف شیشهای یا سرامیکی استفاده کنید. کافی است یکبار امتحان کنید. موقع خرید، در ظرف را همانجا امتحان کنید. سطل کاغذ کودک، لیوان نیدار، لیوان دستهدار، سطل گرد پاندولی، دراور 3 طبقه و ظرف غذا از جمله محصولات این بخش میباشد.

بااینحال تحقیقات جدید میگویند که جایگزین جدید این ماده با عنوان BPS هم بههماناندازه خطرناک است. ظروف شیشهای با غذاهای اسیدی واکنش نمیدهند و بنابراین مواد شیمیایی خطرناک حاصل از این واکنش را به درون غذا وارد نمیکنند، درحالیکه فلز و پلاستیک با اسید غذا واکنش نشان میدهد. با مراجعه به سایت این شرکت متوجه میشویم که محصولات خود را در قالب 10 دسته اصلی ارائه میکند. آشپزخانه یکی از مهمترین بخشهای یک خانه است، جایی که وعدههای غذایی تهیه میشوند و خانواده را دورهم جمع میکند. در این فروشگاه که هماهنگ با شعب حضوری فروشگاههای خانه سام در سراسر کشور راهاندازی شده است، تمام اقلام مورد نیاز خانه در دستهبندیهای ظروف غذاخوری، لوازم آشپزی، کالاهای کادویی، لوازم دکوری و تزیینی، کالای خواب و حمام، لوازم برقی آشپزخانه و لوازم خانگی عرضه میشود. خانه و آشپزخانه نوین در سال ۱۳۶۹ توسط مرحوم حاج علی اصغر طالبی تأسیس شد. با پیشرفت طراحی و تولید لوازم آشپزخانه، امروزه در بازار، ابزار و وسایل برقی آشپزخانه را نیز در مدل های متنوع و مدرن می توان یافت. فروشگاه چشمگیر با سابقه ای در تولید وسایل آشپزخانه، افتخار دارد با تکیه بر نیروی مستعد داخلی و تکیه بر تکنولوژی روز، محصولاتی با کیفیت و با دوام را برای هم میهنان خود تولید و عرضه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید