بیمه موتور سیکلت

آنها مانند موتور های گازی لرزش ندارند، به این معنی که موتور شما هنگام حرکت زیاد تکان نمی خورد. این موتورسیکلت موفقیتی بزرگ به حساب نمی آمد زیرا موتور ضعیف آن به سختی روشن می شد و لاستیک های توپر آن حمل ونقل را دشوار می ساخت. در حقیقت تا آن زمان ترمز بر روی وسایل موتوری تعبیه نمی شد. هر شخصی از سال ۱۳۹۰ به نام خود یا خانواده درجه یک خود کارخانهای تاسیس کرده باشد، با اسم هرکدام از آن کارخانهها یکسری وسایل وارد میکند. در سال 1946، او یک شرکت بزرگ تاسیس کرد. شرکت استرالیایی orbital و فورد در دهه 90 میلادی کارهایی را بر روی این نوع موتورها کردهاند. اگر به تصویر بالا توجه داشته باشید پدال بر روی چرخ جلو نصب شده و هیچ ترمزی تعبیه نشده بود. جالب است که بدانید در سال 1907 فردی با نام گلن کورتیس که مالک یک شرکت هواپیمایی بود با استفاده از موتور یک هواپیما توانست موتورسیکلتی بسازد که با سرعت 220 کیلومتر در ساعت حرکت نماید که البته از طرف مردم مورد باور قرار نگرفت و این رکورد ثبت نشد.

در سال های جنگ جهانی دوم تولید کنندگان به ساخت موتورسیکلت هایی پرداختند که دارای قسمت یدک برای حمل مسلسل بودند که برای حملات سریع و سبک به کار می رفتند و سرعتی حدود 95 کیلومتر در ساعت داشتند. مسئولیت تحقیق، پژوهش و تولید انجینهای انژکتوری را هند و چین برعهده گرفتند و این درحالی بود که تا آن زمان در خود این کشورها نیز انجین انژکتوری برای موتورسیکلتهای ۱۲۵ تولید نشده بود. براساس آمارهای گزارش هزینه-درآمد خانوارهای مرکز آمار ایران، میزان استفاده از موتورسیکلت در سال 1396 در مناطق شهری 16.1 درصد بود که به 12.7 درصد تا سال 1399 کاهش یافت. همانطور که گفتیم انواع موتور سیکلت مختلف موجود در بازار برای کاربردهای مختلف استفاده میشوند. اما در روش دوم یعنی روش آنلاین، شما می توانید بدون نیاز به صرف زمان و انرژی زیاد، قیمت بیمه نامه موتور سیکلت خود را در شرکت های مختلف بیمه استعلام بگیرید و پس از مقایسه و دریافت مشاوره، برای خرید بیمه مورد نظر خود اقدام کنید. از هر فروشگاهی، آنلاین یا فیزیکی به راحتی اقساطی خرید کنین. در این روش امکان استعلام و پرداخت خلافی با شماره پلاک در سایت و اپلیکیشن قبضینو فراهم شده است و به راحتی میتوانید با وارد کردن شماره پلاک، شماره موبایل و کد ملی خود جزئیات خلافی را مشاهده و در صورت تمایل نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

شما با خرید این وسیله نقلیه میتوانید از شر ترافیک سنگین شهری راحت شوید و در هزینههای خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. برای خرید بهترین لوازم یدکی موتور با قیمت مناسب، فروشگاه اینترنتی تپ تیز بهترین گزینه است؛ چرا که دارای تنوع عالی از انواع مارک های یدکی موتور است. به اطلاع کلیه نمایندگان و خریداران موتور سیکلت های با برند هیرو می رساند که جهت تهیه لوازم و قطعات یدکی به آدرس زیر مراجعه نمایید. با توجه به اهمیت 3 فاکتور در خرید لوازم یدکی مانند برند، کیفیت کالا و تکنولوژی به کار رفته در ساخت آنها، قیمت لوازم یدکی موتور متغیر است. امکان خرید این بیمه فقط بهصورت 1 ساله وجود دارد. خریداری کرد. اما در بیمه موتور سیکلت این موضوع وجود ندارد. این مدل از انواع موتور سیکلت هم معمولا برای استفاده شهری تولید میشوند. هرچند استفاده از موتورسیکلت ها اکنون همگانی و مقرون به صرفه است ولی برای آن که موتورسیکلت ها به شکل مدرن و امروزی خود دست یابند مسیر پرفراز و نشیبی را گذرانده اند. تا حد امکان موتورسیکلت خود را در سایه نگهداری کنید، در صورتی که مجبور به قرار دادن جلوی نور خورشید هستید، حتما از چادر یا کاور مخصوص موتورسیکلت استفاده کنید.

موتور سیکلت استاندارد همانگونه که از نامش مشخص است، برای استفاده معمولی در شهر مناسب است. سرعت موتور سیکلت برقی به ساخت آن بستگی دارد .محصولاتی وجود دارند که قادرند حتی سریعتر از یک لامبورگینی حرکت کنند. سرعت اختراع در تکنولوژی بالاست و ما از این تکنولوژی جا میمانیم، افرادی که مشکل تنفسی دارند حتی اگر مقابل اگزوز برخی از موتورهای ساخت ۲۰۲۲ تنفس کنند مشکلی برایشان پیش نمیآید. از لحاظ قطعات هم میتوان گفت ۸۵درصد حتی ۹۰ درصد قطعات وارداتی است. شارژ باتری حتی با تجهیزات خاص به طور قابل توجهی بیشتر از پر کردن مخزن بنزین طول می کشد، این یکی از معایب موتور برقی نسبت به همتایان بنزینی خود است. علاوه بر این، موتور سیکلتها میتوانند در شرایط خاصی حتی در ساعتهای اوج ترافیک تهران هم از ترافیکهای سنگین عبور کنند و سرعت جابهجایی در پایتخت را افزایش میدهند. هنگامیکه پشت فرمان K7 قرار می گیرید به دلیل ارتفاع مناسب، تسلط کافی بر سطح جاده دارید و ابهت نسبی خودرو تا حدودی شما ر و جذب می کند. با موتورسیکلتهای شهری تک چرخ نزنید و جاده خاکی نروید، زیرا باعث کاهش طول عمر موتورسیکلت شما میشود. وی بیان کرد: برای بهبود آلودگی هوا میگویند میلیونها موتورسیکلت باید تعویض شده و موتور برقی آورده شود درحالی که اصلا این موتورها که قدرت ۱۰ تا ۱۲ اسب بخار دارند از سمت میدان ولیعصر به بالا که سربالایی است نمیتوانند حرکت کنند، با این حساب آیا مورد استفاده پیکموتوریها و دیگر مشاغل قرار میگیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید