خرید لوازم آشپزخانه ارزان

پس باید در همه حال کاملا بر میزان هزینه ای که برای خرید وسایل می کنید، دقت داشته باشید. آشپزخانه قلب تپنده هر خانه ای است. یک سرویس قاشق و چنگال ۱۲ نفره شامل ۱۲عدد قاشق غذاخوری، چنگال غذاخوری، کارد غذاخوری، قاشق مربا خوری، چنگال میوهخوری، کارد میوهخوری، قاشق چای خوری، قاشق شربت خوری، قاشق بستنی خوری و قاشق سوپ خوری است. طرح هرچه میخواهد باشد اما نما یک شربت یا اسموتی خوشمزه در پارچ و لیوان جهیزیه، حتما وسوسهانگیز است. با اینکه این نوع از پرده کمی قدیمی است اما امروزه طرحهای متنوعی برای آن ایجاد کردهاند تا سلایق مختلف را پوشش داده باشند. از آن جایی که با تعداد بسیار زیادی از وسایل مواجه هستید، پیشنهاد می کنیم در اولین قدم یک لیست کامل از وسایل جهیزیه را تهیه کنید. تقریبا همه مصاحبه شوندگان ما اعتقاد دارند قدم بعدی، دسته بندی وسایل داخل لیست جهاز بر اساس زمان خرید هست. در این مطلب به صورت قدم به قدم مراحل خرید جهیزیه را بیان می کنیم و تلاش می کنیم بزرگ ترین سوال هایی که اکثر عروس خانم ها در طول تهیه جهیزیه برایشان به وجود می آید را پاسخ بدهیم.

پر کنید و درب آن را ببندید و بگزارید تا در کمترین و کوتاه ترین زمان ممکن بپزد. چون پیدا کردن فضا برای قرار دادن وسایل بزرگ جهیزیه طی مدت زمان زیاد کار خیلی دشواری هست و البته باعث زحمت فراوان برای خودتون و خانواده شما هست. در ضمن از فراموش کردن برخی اقلامی که قصد خرید ان ها را دارید جلوگیری می کنید. پس از طی کردن مراحل پرداخت، خرید شما ثبت خواهد شد و محصول طی 3 تا 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید. ولی بعد از اینکه یک روز وقت گذاشت و لیست جهیزیه را یادداشت کرد، توانست بر اساس آن برای خریدهای خودش برنامه ریزی دقیقی داشته باشد. از این لحظه به بعد هست که خرید جهیزیه به یک پروژه مهم تبدیل می شود. متاسفانه نزدیک به ۵۰ درصد افراد مورد مصاحبه تجربه خرید وسایلی را داشتند که تا الان استفاده زیادی از آن ها نداشتند. حتی ممکن است منزل فعلی فضای کافی را داشته باشد ولی به دلیل مستاجر بودن امکان اینکه در آینده نزدیک برخی وسایل را نتوانید در خانه بعدی جا بدهید، وجود دارد و به این شکل دچار مشکل خواهید شد.

در فروشگاه اینترنتی آوینا مارت شما میتوانید لوازم آشپزخانه با قیمتهای بسیار رقابتی و نزدیک به قیمت عمده فروشی تهیه کنید و از این طریق پول زیادی نیز صرفه جویی کنید. برخی لوازم دیگر نیز وجود دارند که برای هر آشپزخانهای لازم و ضروری هست و شما در انتخاب این سری از لوازم باید نهایت دقت را جهت انتخاب بهتر داشته باشید تا با بهره گیری از این لوازم بهترین استفاده و کارایی را به آشپزخانه خود به ارمغان آورید. در غیر اینصورت وسایل ضروری ریزتر که نیاز به فضای کمتری دارند را تهیه کنید. در نهایت برای جمع بندی اگر فضای نگهداری اقلام درشت ضروری جهیزیه را دارید، از وسایل درشت مانند یخچال و گاز و فرش و صوتی تصویری شروع کنید. دوم اینکه فضای خانه و به خصوص آشپزخانه خود را با وسایل بدون استفاده اشغال نمی کنید. مزیتی که استیل دارد اینکه با غذا ترکیب نمی شود و همینطور مقاومت بالایی داشته و نگهداری و شستشوی آن آسانتر است.اما اگر دوست دارید غذا با درجه حرارت پایین پخته شود باید از ظروف چدن استفاده کنید. غذاها بارها در این ظروف سرخ و گرم می شوند و اگر از مواد نامرغوب ساخته شده باشند، همراه غذا وارد بدن شده و سلامتی را به خطر می اندازند.

ضمن اینکه از ورود هوای بیرون به غذا جلوگیری می کنند. به طور کلی سبک زندگی شما تعیین کننده ضروری یا غیر ضروری بودن برخی اقلام هست. برخی لوازم آشپزخانه دیگر نیز وجود دارند که برای هر آشپزخانهای لازم و ضروری هست و شما باید این لوازم آشپزخانه ارزان و کاربردی را حسابشده انتخاب و خریداری کنید تا نه تنها بعد از خرید، این لوازم آشپزخانه گوشهی آشپزخانه خاک نخورند بلکه بشود مدتها از آنها استفاده کرد. وسایل چوبی را هم بعد انتخاب و قطعی شدن خانه بخرید. علاوه بر این، وسایلی هم در لیست وجود دارد که بنا بر بودجه یا عدم نیاز شما قابل حذف شدن هست. بیش از ۹۰ درصد جامعه آماری ما معتقدند سرویس چوب را بعد از مشخص شدن خانه و دانستن ابعاد آن انتخاب کنید و سفارش دهید. البته اگر مشکل کمبود جا ندارید هرچه سریع تر با همین اقلام درشت شروع کنید تا مجبور نباشید پول بیشتری را بابت خرید این وسایل بعد از چند ماه پرداخت کنید. بعضی وسایل فقط جنبهی فانتزی دارند و بعد از خرید چندان بهکار نمیآیند. توجه داشته باشید که در این لیست فقط نام وسیله آورده شده و نوع های مختلف از یک وسیله بیان نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید