راهنمای انواع موتور سیکلت های شهری و مناسب پیک موتوری – وبلاگ تپسی

در صورت انتقال مالکیت موتور سیکلت، کافیست به همانجایی که بیمه را از آن تهیه کردهاید، مراجعه نموده و درخواست انتقال بیمهنامه را بدهید. در ادامه موتورسیکلت های بدون کلاچ مناسب افرادی است که راحتی در عبور و مرور را به هر چیزی ترجیح میدهند و میزان حجم موتور برایشان اهمیت ندارد و کم مصرف تر بود موتور به مزاجشان خوش تر میآید. فرمون دی کات خودرو هم خوش دست بوده و می تونید آن را در 3 حالت سفت و نرم و نرمال تنظیم کنید. صفحه نمایش داخل داشبورد هم کاملا دیجیتالی طراحی شده و می شود رنگ آن را هم در 3 حالت متناسب با سلیقه خودتون تغییر بدید. 1. وارد وبسایت یا اپلیکیشن بیمیتو شد و گزینه بیمه موتور سیکلت را انتخاب کرد. خسارات جانی به اشخاص ثالث: درصورتیکه در اثر بروز حادثهای خسارت جانی به فردی بهجز راننده مقصر وارد شود میتوان مطابق پوششهای بیمهنامه از بیمه خسارت دریافت کرد.

همانطور که میدانید بیمه شخص ثالث خودرو شامل جبران خسارات مالی و جانی به اشخاص ثالث و خسارات جانی وارد شده به راننده مقصر میشود. از طرفی شرکت بیمه طرف قرارداد با خودروی مقصر نیز ممکن است در پرداخت خسارت به راننده زیاندیده فاقد بیمه شخص ثالث مشکلاتی به وجود آورد. بطور کلی هرچه تعداد چرخ وسیلندر موتور بیشتر باشد، قیمت بیمه ثالث نیز بالاتر میرود. همانطور که میدانید اغلب موتورها دوچرخ هستند اما نرخ بیمه برای موتور سهچرخ نسبت به 2 چرخ بیشتر است. انتقال بیمه برای وقتی است که فرد میخواهد وسیله نقلیه خود را بفروشد و بیمه آن را به مالک بعدی منتقل کند. برای تحقق این امر ، ما زمان و تلاش زیادی را برای تحقق یک تابع جستجو منحصر به فرد صرف کردیم که به شما امکان می دهد موارد خاص مورد نیاز خود را با استفاده از نمودارهای مؤلفه سازندگان پیدا کنید . به طور کلی در بیمه موتورسیکلت خسارت های به وجود آمده در یک حادثه، توسط شرکت بیمه جبران می شود. میزان تخفیف عدم خسارت شما به طور خودکار محاسبه و روی بیمهنامه شما درج شده است. همچنین از تخفیف عدم خسارت و جریمه دیرکرد نیز نباید غافل شد. همچنین تخفیفهای وسیله نقلیه و راننده نیز در قیمت تأثیرگذار هستند.

عوامل مختلفی نظیر جنس بدنه، لاستیکها، نوع باتری و برند سازنده موتور بر روی قیمت نهایی محصول تأثیرگذارند. این عوامل ناشی از ویژگیها و ساختار دستگاه نقلیه هستند. البته همانطور که ذکر شده این نرخ به عوامل متعددی بستگی دارد. برای اینکه ببینیم در قبال پرداخت چه مقدار حق بیمه میتوانیم از مزایای بیمه استفاده کنیم لازم است بدانیم نرخ انواع بیمه به چه عواملی بستگی دارد و چه پارامترهایی در تشکیل این نرخ مؤثرند. در اینجور مواقع بهترین راه این است که از بیمه کمک بگیریم و با بیمه کردن وسایل نقلیه خود سعی کنیم در صورت بروز حوادث از شرکتهای بیمه برای جبران خسارات احتمالی استفاده کنیم. با توجه به کم بودن نرخ بیمه آن میتوان این نتیجه را گرفت که شرکتهای بیمه انگیزهای برای ارائه بیمه موتور اقساطی ندارند و این بیمه بیشتر بهصورت نقد قابل خریداری است. ۱. سال تولید موتور: سال تولید موتور هر چه دستگاه جدیدتر باشد، ریسک آن کمتر است در نتیجه نرخ بیمه کمتر میشود.

در نتیجه این زمان ممکن است کمی طولانی باشد. علاوه بر این موضوع با یکبار ورود اطلاعات میتوان نسبت به نرخ و شرایط . همانطور که میدانید اغلب بیمهها را میتوان بهصورت قسطی خریداری کرد. برای دریافت استعلام قیمت بیمه روش سنتی میتوان به یکی از نمایندگیهای بیمه موردنظر تماس گرفت و یا مراجعه کرد و نسبت به دریافت قیمت و خرید این بیمه اقدام کرد. همچنین درصورتی که میخواهید تخفیف بیمه را برای خود حفظ کنید توجه داشته باشید که بطور کلی با انتقال مالکیت عملاً بیمه شخص ثالث نیز انتقال پیدا میکند. تخفیف عدم خسارت شامل تخفیفهایی است که بیمهگذار به خاطر عدم استفاده از بیمهنامه خود در سالهای قبل دریافت کرده است. کلیه قطعات توسط کارکنان آگاه و متخصص ما بسته بندی شده و با خیال راحت با استفاده از پست و پیک های راکبین به سراسر ایران ارسال می شوند و شما آن ها را درب منزل خود تحویل خواهید گرفت. با افزایش روزافزون تولید برق جهانی از منابع پایدار ، خودروهای مجهز به باتری به کاهش آلاینده ها و تمیز نگه داشتن هوا در مقایسه با همتایان خود به محیط زیست کمک می کنند. این روزها به دلیل افزایش هرچه بیشتر خریدهای غیرحضوری و نیاز به سیستم حمل و نقل سریغع درون شهری، پیک موتوری یکی از مشاغل پرتقاضا است که داشتن یک موتور سیکلت تنها شرایط لازم آن است.

دیدگاهتان را بنویسید