راهنمای خرید لوازم اشپزخانه: 38 کالا + توضیحات هر کدام

در تمامی این لوازم آشپزخانه مدرن یک چیز مشترک است و آن شیک بودن و زیبایی مسحورکننده آنهاست. در لیست لوازم آشپزخانه عروس همه چیز گران نیست و میتوانید کلی لوازم کاربردی ارزان پیدا کنید. ما ایرانیها برای صبحانه خوردن کلی اهمیت قائلیم؛ پس باید اجزای میز صبحانه عروس خانم را هم به طور کامل ردیف کنیم. در فروشگاه خانه رویایی ایکیا کلی لوازم پلاستیکی هست که از بهترین شرکتهای تولیدکننده جمعآوری شدهاند. ما سعی کرده ایم با حذف واسطه ها و توزیع مستقیم ظروف و وسایل اصل، محصولات را از درب کارخانه به خانه شما فرستاده و بهترین ظروف را با کمترین قیمت به دست مصرف کننده برسانیم. برندهایی که طی سالها فعالیت در این حوزه، به محبوبیت رسیدهاند و مشتریان از عملکرد و کیفیت محصولات آنها راضی بودهاند. مثلا این جا تخم مرغیها یا کاسههای کوچک برای مربا و خامه و عسل، خیلی به کارتان میآید. در انتخاب وسایل و لوازم آشپزخانه بیشتر از اینکه برقی یا غیر برقی بودن کالا اهمیت داشته باشد، میزان ضرورت و نیاز شما به آن کالا اهمیت دارد.

این تفکر خیلی هم منطقی است؛ زیرا عقل سلیم میگوید، اگر پول محدودی داری، آن را برای خودت خرج کن تا مهمانهایی که ممکن است، سالی یک بار به منزلات بیایند. این وسیله را توصیه میکنیم که حتما بخرید زیرا وقتی میخواهید سالاد الویه یا پوره را درست کنید، سیبزمینی داغ را نمیتوانید با شکل زیبا خرد کنید زیرا خیلی داغ است. در مدلهای جدید 2020 لوازم آشپزخانه ایکیا میتوانید انواع قابلمههای استیل، سرامیکی یا تفلون را پیدا کنید که با سایر آیتمهای جهازتان هماهنگ باشد. برای پختن کیکهای مختلف میتوانید در بخش شیرینیپزی فروشگاه بگردید و هر قالبی که به خمیر کیکتان سازگار است را تهیه کنید. اگر آشپزخانه کوچک است باید به جای خرید انواع مختلف هر وسیله ای، بهترین آن را انتخاب کنیم یا وسایلی را انتخاب کنیم که کاربرد های چندگانه داشته باشند. رنگهای تند و جیغ: ما هر روز قرار است در این ظروف صبحانه، ناهار یا شام بخورید؛ بنابراین رنگ و مدلی را انتخاب کنید که به دلتان مینشیند. در لیست لوازم آشپزخانه عروس، بد نیست از رنگهای تند هم به کار برید؛ مثلا اگر بخشی از مبلمان سورمهای تیره است؛ چنین سرویس پذیرایی صورتی چرک و سورمهای به دکوراسیون منزل میخورد، نما را بسیار شیک جلوه میدهد و همچنین مدل سال 2020 است.

سرامیکی های ارزان رنگی: اگر از آن دسته افراد هستید که صرف هزینه زیاد برای سرویس پذیرایی را ولخرجی میدانید؛ چنین ظروف بامزه رنگی زیبایی برایتان خیلی مناسب است. حداقل یک رنگ جیغ بخرید: هنگامی به خانه رویایی ایکیا میروید؛ با انتخابهای بسیار زیادی روبهرو هستید. اصولا بهداشت و ادب حکم میکند اگر شربت تعارف کردید و حالا مهمانتان آب خواست در لیوان تمیز دیگری برای او آب بیاورید؛ پس میبینید اگر تنها 4 مهمان هم داشته باشید، باید حداقل دو دست لیوان بخرید. شروع میکند و سپس نسبت به خرید اقلام سنگینتر اقدام مینماید. اگر در لیست لوازم آشپزخانه عروس، به بخش قاشق و چگال رسیدهاید؛ توصیه میکنیم اول سراغ قاشق و چنگالهای سیلور بروید؛ اگر باز هم بودجه داشتید؛ میتوانید برای تنوع یک دست قاشق چنگال طلایی یا حتی رزگلد هم بخرید. با این وسیله میتوانید خاک قند یا حتی آرد را به خوبی آسیاب کنید و بر سطح دسر بپاشید. خرید بار برای مغازه فقط یکبار نیست و در طول سالهای کار بارها این موضوع تکرار می شود و اینکه بتوانید بشکل پایدار و بلندمدت با یک تیم توانمند و مسوولیت پذیر کار کنید بسیار اهمیت دارد. اما در سایت چچیلاس لیست کاملی از لوازم و ظروف آشپزخانه در کشور تهیه شده است و شما به راحتی و با آرامش می توانید لوازم مورد نیاز خود را مشاهده کرده و قیمت ها را با هم مقایسه کنید.

تمامی لوازم آشپزخانه موجود در فروشگاه آمازون آمریکا در مالتینا موجود است. مثلا در تصویر زیر میبینید که تمامی ظروف ساده هستند اما آن کاسههای قرمز آتشین، اشتهای هرکس را بر میانگیزد. اینروزها مردم خیلی به دنبال رنگهای متفاوت هستند؛ مثلا ترکیب صورتی و آبی برای یک آشپزخانه رنگیرنگی، هیجان غذا خوردنتان را دوچندان میکند. حتما میدانید که سیر چه عطری به غذا میبخشد اما خرد کردن آن با چاقو بیشتر از اینکه طعم سیر را به غذا بدهد؛ دست شما را بدبو میکند. به عبارتی کسی که آشپزی میکند باید بلد باشد دسرهای خوشمزه را هم بپزد که کل لوازمش را در تصویر زیر میبینید. این لوازم پلاستیکی آشپزخانه را با یکی دو عکس نمیتوانیم نشان دهیم و برای تصمیمگیری درست باید به فروشگاه خیابان شوش بروید. حالا که شکستنیها را خریدید؛ با خودتان قرار بگذارید که در تمام طول زندگی این ظروف آخرین مدل 2020 را درست نگاه دارید و اگر نمک زندگیتان زیادی رفت بالا، آنها را به سمت هم پرتاب نکنید. درست مانند میزهای شام یک قصر. اول این وسیله اره مانند که به طور افقی روی ارتفاع کیک میگذارید و کیک را به صورت هر چند صفحهای که بخواهید میبرید و لای آن خامه یا کاکائو میمالید.

دیدگاهتان را بنویسید