لوازم و ظروف آشپزخانه در کشور

خرید وسایل آشپزخانه از بین اینهمه لوازم برقی کارآمد و جدید برای شما هم تبدیل به معضل شده است؟ میتوان گفت آشپزخانه مهمترین بخش منزل را تشکیل میدهد، خانم خانهدار ساعتهای زیادی را در این قسمت از منزل سپری میکند و از طرفی تهیه و آماده سازی غذا که مهمترین نیاز افراد خانواده است در این بخش صورت میگیرد، بنابراین لوازم آشپزخانه زیبا و با کیفیت نقش بسیاری در سلامت روانی و جسمی خانواده ایفا میکنند. لیمون تولیدکننده لوازم خانه و آشپزخانه با دستیابی به بالاترین سطح کیفی در تولید محصول و همچنین رعایت حقوق مصرف کننده با دارا بودن تجهیزات آزمایشگاهی کنترل کیفیت و استفاده از مواد اولیه بهداشتی و مرغوب توانسته تا محصولات خود را دراختیار مصرف کنندگان قرار دهد. با این وسیله میتوانید انواع نوشیدنی را با ترکیب مواد مختلف تهیه کنید، میوههای مختلف را مخلوط کنید و یا مواد اولیه غذا مانند سبزیجات را به راحتی خورد کنید. با استفاده از چاقوی تیز که مواد غذایی را به خوبی برش می دهند، فرآیند آشپزی شما سریعتر پیش می رود. هر روز به تعداد لوازم آشپزخانه برقی در بازار اضافه میشود که سرعت و راحتی در آشپزی را بیشتر میکنند. ظرفیت کاسه همزن به 4 لیتر میرسد و استیل و پلاستیک فشرده بدنه همزن را تشکیل میدهند.

در هنگام خرید سرویس قابلمه باید به ویژگی هایی مانند؛ مقاومت در ساییدگی، قابلیت پخش مساوی حرارت برای پخت یکنواخت، بدنه نسوز، دسته های نسوز توجه داشته باشید. طول سیم 1.2 متر و بجز بدنه اصلی باقی اجزا در ماشین ظرفشویی قابل شستشو هستند. توان دستگاه 280 وات و وزن آن به 1.2 کیلو میرسد. ظرفیت کتری چای ساز 1.2 تا 1.5 لیتر و ظرفیت قوری به یک لیتر میرسد. وزن توستر 10 کیلوگرم و ظرفیت اش به 38 لیترمیرسد. ارتفاع توستر 370، عمق توستر 390 و پهنا توستر 550 میلی متر است. تنوع محصولی این بخش بسیار زیاد است و در حدود 48 نوع ظروف فریزری وجود دارد. عمده محصولات این تولیدکنندگان در خصوص ابزار آشپزی، ظروف نگهدارنده، سرویسهای جهیزیه و ظروف ملامین میباشد. ابزار و وسایل آشپزخانه که کارکرد خوبی دارند، بهترین دوستان شما در آشپزخانه اند. در این مطلب سعی داریم به خریدارانی که به دنبال مراکز خرید لوازم آشپزخانه هستند، کمک کنیم تا بتوانند راحتتر با این مراکز آشنا شوند و بهترین خرید را انجام دهند.

افرادی نیز هستند که خرید لوازم اضافی و بدون کاربرد زیاد برایشان را نمیپسندند. افرادی که به دنبال خرید کاربردیترین وسایل برای آشپزخانهشان هستند معمولاً چند دلیل برای این کارشان دارند. بنابراین دنبال لوازم ارزان و بنجل نباشید، اما بیشازحد گران هم نخرید. نوعروسان یا مادرانی که قصد تهیه لوازم آشپزخانه جهزیه دارند معمولا به دنبال لیست کاملی از تمام وسایل آشپزخانه و قیمت لوازم آشپزخانه هستند تا با توجه به نیاز و سلیقه خود به انتخاب بپردازند. 3. تعدادی از وسایل منزل زود به زود عوض نمیشوند پس بهتر است هنگام خرید لوازم آشپزخانه رنگهایی انتخاب کنید که از مد نمیافتند یا زود از آن خسته نمیشوید مثل سفید یا نقرهای. همیشه بهتر است لوازم آشپزخانهای را بخرید که هم برای انسان و هم برای محیط زیست بیخطر باشند. بهتر است از ظروف نگهدارنده شیشه ای استفاده کنید تا بتوانید در یک نگاه متوجه میزان محتویات درون آنها شوید. اصلی ترین ظروف پخت و پز در آشپزخانه، سرویس قابلمه است. چای ساز در عرض چند دقیقه چای دلخواه شما را آماده نوشیدن میکند و هنگام آشپزی آب را سریع به جوش میآورد تا در پخت غذا از ان استفاده کنید. به لطف ویدیوهای آموزشی اینترنت و وسایل آشپزخانه برقی مثل همزن، بسیاری از خانمها به پخت کیک و شیرینی و نان خانگی علاقه مند شده اند.

6 نوع کفگیر و ملاقه از جمله قاشق چنگال اسپاگتی، قاشق سوپ سر آشپز، قاشق ماکارونی، کفگیر دولبه ، کفگیر سر آشپز و ملاقه سرآشپز از محصولات این بخش میباشند. ست کفگیر و ملاقه از دیگر وسایل ضروری است که برای آشپزی کردن استفاده از آن ها اجتناب ناپذیر است. علاوه بر قیمت وسایل آشپزخانه یکی دیگر از سؤالاتی که زیاد پرسیده میشود در مورد خرید وسایل آشپزخانه کاربردی است. سرویس قابلمه و ماهی تابه از جمله وسایل ضروری در لیست لوازم آشپزخانه است که شما می توانید آن را از میان طرح ها و رنگ های مختلف انتخاب کنید. فضایی که بر سلامت روحی و جسمی همه به ویژه خانم خانه اثر می گذارد.آشپزخانه جایی است که در آن اعضای خانواده ساعاتی از روز را در آن دور هم جمع شده و معاشرت می کنند. هر صنفی یک محل بخصوص برای بازار خودش دارد و محل صنف خرید و فروش عمده لوازم آشپزخانه در تهران در صالح آباد قرار دارد؛ همه ی کسانی که بشکل عمده معامله می کنند در این ناحیه از تهران دور هم جمع شده اند؛ البته ناگفته نماند که دفاتر فروش لوازم آشپزخانه جاهای دیگر هستند ولی انبارها عمومأ همینجا کنار هم قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید