مزدا از یک موتور دو زمانه مدرن رونمایی کرد

باکس عقب : این نوع ذخیره سازی می تواند یا یک کیسه یا جعبه باشد که می تواند در صندلی عقب یا یک نقطه نصب روی موتور سوار شود یا به آن وصل شود. اگر به این کار علاقه داشته باشید، این حس کمکم از بین خواهد رفت. اگر این حفاظ وجود نداشته باشد سبب میشود که پارچه شلوارتان بسوزد و یا حتی در موتورهای تریل هنگامی که سرنشین دوم سوار میشود میتواند منجر سوختگی شدید در ناحیه پا و یا سوختن لباس شود. احتمالاً خود شما دیدهاید که یک کلید قرمز رنگ بر روی کنسول فرمان قرار دارد که راننده موتور سیکلت میتواند با فشار دادن آن بدون بستن سوئیچ بسیار سریع جریان برق را در مدار موتور سیکلت قطع کند تا هنگامیکه مشکلی برای موتور سیکلت به وجود میآید از آتش گرفتن آن جلوگیری شود و یا اینکه در توقفهایی که کوتاه مدت هستند و یا در ترافیکها با این کلید میتوان موتور را خاموش کرد. افزون بر موارد ذکر شده در بالا مجهز بودن نقاط مختلف موتور سیکلت به شبرنگهای هشدار در شب و همچنین مجهز بودن موتور سیکلت به سیستم ترمز دیسکی به شلنگهای انتقال روغن هیدرولیک فشار قوی که تماماً فلزی باشد میتواند از دیگر ویژگیهای موتور سیکلت خوب باشد.

همانگونه که خود مستحضرید موتورهایی که جا پایههای فلزی دارند میتوانند هنگامیکه سرنشین دوم سوار میشود در حفظ تعادل و نیز کنترل موتور سیکلت به شما کمک شایانی نمایند. استفاده کردن از کلاچ اغلب برای موتورسواران حرفهای و افرادی که موتورسواری را به خوبی فرا گرفته و میتوانند با استفاده از مهارت خود وسیله نقلیه را به خوبی کنترل کنند و با خطر بسیار کمتری در خیابانها تردد کنند مرسوم است، زیرا اغلب این موتورسیکلت ها از قدرت بیشتری بهره برده در نگهداری کم خرج تر بوده و استانداردهای ساخت بالاتری را به همراه دارند. پسر نوجوان به همراه دوست 18 سالهاش بهنام حسین که در زمان دستگیری راننده موتورسیکلت بوده، صبح روز پنجشنبه 9 آبانماه در حضور «اردمه» دادستان تربت حیدریه پرده از سرنوشت عجیب خود برداشتند. لازم است بدانید که مجهز بودن سینی کفی انجین برای جلوگیری از وارد شدن هر گونه ضربهای به پوسته انجین میباشد. حتماً خود شما هم مستحضر هستید که بیشترین کاربرد این حفاظها برای موتور سیکلتهای گروه تریل است که سبب میشود از وارد شدن هرگونه ضربه به انگشتان دست راننده ممانعت شود.

این موتور مناسب افراد بدلکار است و با آن میتوان تمام حرکات نمایشی نظیر دور درجا پرش و تک چرخ را انجام داد. یکی از نکاتی که بیشتر افراد به آن توجهی ندارند نوع رکاب موتور سیکلت است. با این روش باید وقت صرف کنید و به نمایندگی مراجعه کنید و این مورد امروزه با توجه به مشغله زیاد افراد کمی مشکل است. این نوع موتور آسانسور از چهار بخش اصلی تشکیل می شود. این شرایط موجب می شود که به تدریج میزان مقاومت در مدار میدان به کاهش یافته و با افزایش فرکانس دوران استاتور، کابین آسانسور به آرامی سرعت نهایی را به دست آورد. علیرضا یونچی در این خصوص میگوید: «تا پنج سال قبل ۱۸۲ شرکت موتورسازی وجود داشت؛ اما درحال حاضر حدود ۱۳۰ مجموعه منحل شدند و ۵۳ شرکت باقی مانده است. در سال 1911 ، مجله Popular Mechanics موتور سیکلت برقی را معرفی کرد. برای اینکه جریمه دیرکرد شامل ما نشود میتوان سررسید بیمه خود را در یادآور بیمیتو ثبت کرد. هرگز نیازی نیست که برای پیدا کردن پمپ بنزین از مسیر خود خارج شوید. به عبارتی اینکه قدرت یک موتور ۱۲۵ سی سی برابر ۱۲ اسب بخار است در عمل قدرتی که ایجاد مینماید ۱۰ تا ۱۱ اسب بخار است.

موتورهای ممنوعه که جزو موتورهای لوکس و لاکچری به حساب میآیند و حجم موتور آنها بین ۲۵۰ تا ۱۱۰۰ سی سی میباشد که بیشتر مسابقهای محسوب شده و حرفهای میباشند. موتور سیکلت با توجه به مشخصات و نوع کاربرد آنها به انواع مختلفی تقسیم میشوند. اما همانطور که خود شما هم میدانید در موتور سیکلتهایی که تقریباً گرانتر از سایر موتور سیکلتها و البته خوش نام هم هستند سیستم آنها از سیستم کاسهای به دیسکی تغییر یافته است. بررسی ها نشان می دهد که انواع موتور آسانسور با کارکرد متفاوت و در شرایط گوناگون می توانند مورد استفاده قرار گیرند. همونطور که توی عکس ها مشخصه برای اینکه جلوهٔ ظاهری این موتور و اصالت طرح توی اون حفظ بشه برای رینگ عقب مجبور بودم از رینگ و لاستیک خیلی پهن استفاده کنم و چون این جور رینگ و لاستیک ها توی بازار کمیاب هست، قیمت خیلی بالایی حتی تا چند میلیون تومان دارن. حتی برخی از این نرم افزار ها احتمال جریمه شدن در هر مسیر را بر حسب سوابق در اختیار راننده قرار می دهد و امکان مشاهده و خرید بیمه شخص ثالث ، امکان استعلام تصادفات رانندگی شامل: تاریخ ، علت ، نوع ، رنگ خودرو ، شهر،خدمات پلیس و جدول تعرفه های جرایم را فراهم می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید